Ana sayfa

Shenzhen Longvision Technology Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

Shenzhen Longvision Technology Co., Ltd. (Longvision) profesyonel bir LED ekran çözüm hizmeti sağlayıcısıdır.Müşterilere reklam ekranı, veri görselleştirme sağlamaya odaklanan yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur.sahne teşhir ekipmanlarıve ticari teşhir için genel teknik çözümler.Şirketin ana faaliyet alanı, küçük aralıklı led ekranlar, iç ve dış mekan sabit led ekranlar, kiralık led ekranlar, yaratıcı led ekranlar, pencere led ekranları ve stadyum led ekranlarını içerir.Ürünleri 130'dan fazla ülke ve bölgeye satılmakta ve geniş çapta övgüyle karşılanmaktadır.

Longvision, eksiksiz bir tasarım, Ar-Ge, üretim, satış ve kurulum hizmet sistemine ve modern atölyeler ve otomatik üretim ekipmanlarına sahip bağımsız bir üretim üssüne sahiptir.Buna ek olarak, şirket ayrıca çok sayıda yüksek kaliteli profesyonel tasarım, araştırma ve geliştirme, üretim ve satış personelini işe aldı ve mükemmel ve istikrarlı bir hizmet ekibi oluşturdu.Özellikle gerçekçi ve dürüst davranışı desteklemek, dürüstlükte ısrar etmek, teknoloji ve süreçlerde yenilik yapmak ve her siparişi üretim ve denetim için kaliteli bir proje olarak ele almak için.Sadece birkaç yıl içinde özel olarak elde edildi Ülke ve endüstri tarafından yüksek oranda tanındı.

"Personelin Daha İyi Yaşamına ve Sosyal Gelişimine En Büyük Katkıyı Sağlamak", bu özel bir kurumsal vizyondur ve aynı zamanda üzerinde çalışılması gereken bir hedeftir."Daha iyi bir dünya göstermek" için sizlerle birlikte olmak istiyoruz!

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

5 yıllık istikrarlı gelişme, ilerlememizin temel nedenidir, Avukat insan odaklı, insanları durdurur ve izler.Longvision her adımda.

»2017, Longvison inşa edildi, çoğunlukla Japonya'dan makine sattı.

»2018, Longvision resmen uluslararası pazara girdi.

» 2019, Longvision dünya çapında 1000 projeyi çoktan bitirdi.

»2020, "Ulusal Yüksek Teknoloji Şirketi" Ödülü.

»2021, Satış tutarı 20 milyon USD'yi aşıyor.

»2022, Satış hedefimiz 30 milyon USD.

» Geleceğe sizlerle birlikte çalışarak daha fazla başarıya ulaşmak istiyoruz.

Shenzhen Longvision Technology Co., Ltd. Shenzhen Longvision Technology Co., Ltd. Shenzhen Longvision Technology Co., Ltd.
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Batı Avrupa

Doğu Asya

İş türü

Üretici

Markalar : uzun görüş

No. Çalışanları : 200~300

Yıllık satış : 10 million-20 million

Yıl kurulan : 2017

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Shenzhen Longvision Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Shenzhen Longvision Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Shenzhen Longvision Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Shenzhen Longvision Technology Co., Ltd. Sertifikalar